Diskuzní fórum

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 12. 8. 2010 12:06
  Zuzana
  podnajem

  Dobry den shanim podnajem v obcich Drnov,Vitov,Zizice neco maleho a levneho garsonku ap.Jsem pracujici,bezdetna mam pouze psa,specha,za nabidky dekuji.Piste na zuzka.matouskova@email.cz nebo tel.774 974 783


 • 11. 8. 2010 16:36
  starosta obce
  Vážení rádoby rybáři.

  Stav Žižického rybníčka je úděsný. Pokud byl v pohostinství pan RADEK, tak se o stav ryb staral. V současné době se každý spoléhá na druhého a skutek je, že v obci smrdí leklé ryby.
  Dnes obec provedla vyndání těchot ryb a to naposled. Od dnešního dne středa 11. srpna 2010 je přísný zákaz dodávat ryby do tohoto rybníčku. V nejbližší době bude proveden komplexní vylov a bude dále přísný zákaz dodávaní ryb. Ve zdejším rybníčku budou pouze barevní kapři.
  Děkuji za pochopení, škoda ale jiné řešení není.
  S pozdravem starosta obce.


 • 5. 8. 2010 10:39
  starosta obce - Moderátor
  Hospoda

  Přeji dobrý den,
  včera obec Žižice a p. Balánová nájemce pohostinství podepsali ukončení smlouvy k 1. 10.2010. Tímto obec Žižice děkuje za provozování restauračního zařízení v naší obci. Jednalo se zatím o nejdelší pronájem pohostinství a přejeme mnoho úspěchů.

  V současné době se připravuje nový záměr o pronájmu, který bude zveřejněn na www. stránkách obce Žižice.


 • 31. 7. 2010 21:28
  Jana
  Hospoda

  Dobrý večer všem co píšete o hospodě,nechci se nějak bránit, ale asi všichni co do hospůdky kdy přišly, tak my jsme se snažily splnit vše pivo, jídlo, ;pizza byla vše bylo marné stejně se našly co měli něco proti. Jediný jsme v hospodě už 2 a půl roku. Nikdo jiný to tam tak dlouho nevydržel, ale když to nejde tak to nejde. Nebudem si nic namlouvat,ALE PENÍZE ASI NA ŽIVOBYTÍ POTŘEBUJEM KAŽDÝ. Vzala jsem jinou hospodu s tím že tady to nechám jen o pivu a nějakou tou minutkou,nevím co se tam děje nebo ne každý mě říká něco jiného. Nemůžu být všude bohužel. Snažily jsme se ale marně a takhle dopadnou všichni. Zdravím všechny Jana


 • 30. 7. 2010 20:34
  karel .ml
  Dobrý večer s tou hospodou u nás v žižicích t


 • 29. 7. 2010 23:42
  Pavel
  Hospoda

  Co se týče hospody, ta podle mě nikdy nebude mít dobrou úroveň,jelikož u nás v Žižicích všichni přestali sem chodit a pak to podle toho vypadá.A pokud přijde nový provozovatel,tak mu dávám jenom rok a pak to zas jde ve stejných kolejí.Vzpomeňte si kolik se jich už vystřídalo.


 • 28. 7. 2010 20:30
  OBČAN
  Hospoda

  Je pravda že občas pivo dochází a pak není o vaření nemluvě. Bylo líp v naší v hospodě.


 • 28. 7. 2010 17:05
  Petr.P.ml
  hospoda

  Zdravím do Žižic.Dnes je to měsíc co se uskutečnilo jednání na obci s pronajimatelkou žižické hospody,kde slibovala zlepšeni úrovně pohostinství.Uroveń se měla zvednout do 14ti dní,ale to co se tam nyní ďeje, je spíš výsměch zastupitelstvu ,nežli náprava.Máme ještě věřit v lepší zitřky anebo se ťešit na nového provozovatele.


 • 28. 7. 2010 13:58
  občan
  Hospůdka

  Vážené zastupitelstvo obce Žižice,
  vůbec nechápu Váš přístup k hospůdce, že již nezasáhnete, jídlo katastrofa,věčně není pivo,
  Dnes zavřeno a místní jsem již raději nechodí.
  Dvě malé děti zde spí již tři týdny.
  Věřím v brzké jasné jednání, taky vaši občané.


 • 21. 7. 2010 22:55
  Pavel
  Internet

  Dobrý den,
  Nevím jak je to tedy možný,ale já jsem měl dlouhodobý výpadek v uterý 20.7.2010 někdy po 22 hodině a ráno druhý den mi jěště nechodil.Že by to bylo ranní mlhou?


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

Menu

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.zizice.cz

Registrujte se zde

 

Odkazy

kr-stredocesky.cz

http://zizice.cz/czech-point

http://www.facebook.com/Zizice

http://www.infoslany.cz/

logo-fkzizice.png

Webmaster

Máte-li připomínky ke vzhledu či obsahu webových stránek, prosím kontaktujte

www

jindra@rubes.eu

patička