Diskuzní fórum

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 20. 7. 2010 8:36
  Jiří Hůla
  Internet - Slánsko.Net

  Dobrý den,

  na základě upozornění z OU Žižice si dovolím reagovat na příspěvky ohledně připojení k Internetu.

  Výpadky, které byly v posledních dnech, byly pouze dva. Jeden po sobotních bouřkách, kdy ve Slaném došlo k zásahu trafostanice bleskem a tudíž k výpadku elektřiny na vysílačích směrem na Žižice, ke druhému výpadku došlo v pondělí 19.7.2010 od 13 do 13:25 hodin, kdy nefungovala optika mezi Prahou a Kladnem, tedy závada mimo naši síť Slánsko.Net.

  Jinak vysílače v Žižicích výpadky nemají a přetížené nejsou, jsou dimenzovány dostatečně.

  Pokud máte nějaké problémy s naším připojením, kontaktujte přímo naši firmu na tel. 312 521 784.

  Provoz všech přípojek je možné odsledovat 3 dny zpět, takže technici vidí, zda přípojka fungovala či nikoliv.

  J.Hůla - GOLEM Slaný s.r.o.


 • 20. 7. 2010 8:32
  starosta obce - Moderátor
  Internet

  Přeji dobré ráno,
  Vaše připomínky jsou předány společnosti Golem Slaný. Dle informace je již vše v pořádku. Pokud bude problém obracejte se přímo na správce sítě.
  Spojení - telefon : 312521784, e-mail : sales@golem-slany.cz
  S pozdravem starosta obce.


 • 19. 7. 2010 22:04
  Pavel
  internet

  Dobrý den, co se týče internetu tento problém se mi občas stává hlavně v odpoledních hodinách, večer není problém.Tento stav je ,ale dlouhodobý.Podle mého je již síť tak přetížena,že občas to spadne.Již jsem to v minulosti řešil s poskytovatelem,sice stav se trochu zlepšil,ale stále to za moc nestojí. Pokud máte dobrý příjem na druhého poskytovatele,takhle bych to řešil.Já se musím spokojit s tímhle co mám a do ADSL od O2 se mi nechce.


 • 19. 7. 2010 21:22
  Dominik Novák

  Dobrý den chtěl bych se zeptat od té doby co asi před 2-3 dny byla na žižicku bouřka mi občas každý den zničehonic spadne internet...tím bych se chtěl zeptat jestli se něco nestalo s anténou na domě pana Štorka,předem děkuju za odpověd


 • 28. 6. 2010 14:22
  starosta obce - Moderátor
  Žižická hospůdka

  Přeji dobré odpoledne,
  dnes 28. 6. 2010 se uskutečnilo jednání s vedením obce Žižice a pronajímatelkou Žižické hospůdky - důvod schůzky byl žalostný stav provozu.
  Jednání bylo velmi vstřícné a během 14 dnů by se měla úroveň hospůdky dostat na služby, které zde byli v měsíci březen 2010. Pokud se tak nestane proběhne další schůzka a potom bude obec postupovat dle OZ 06/2010.
  Tak budeme věřit v lepší zítřky - děkujeme.


 • 22. 6. 2010 22:59
  P.Petr ml.
  Hospoda

  Zdravím do Žižic.Milý Jardo,takhle jsem se už dlouho nezasmál.Až napíšeš zase neakej vtip, tak k tomu prosím přidej i vysvětlení toho problému s globálním charakterem,diky.


 • 22. 6. 2010 0:06
  JARDA
  HOSPUDKA

  Dobrý den,k tématu hospoda když tedy řešíte poslední bramburky......což je problém globálního charakteru!!!Podívejte jse jiných restauračních zařízení a porovnejte.Muj názor je že v hospudce v Žižicích kde jse mimochodem i velmi dobře najíte je DOBŘE.HEZKÝ DEN PŘEJI


 • 3. 6. 2010 23:20
  Podrázský Petr ml.
  Hospoda

  Zdravím do Žižic.Nejsem odpůrce ani příznivec,pouze občasný návštěvnik.To, že návštěvnost klesá ve všech hospodách o tom každý ví,ale když už někdo do hospody(jakékoli)přijde,chce tam něco utratit.A tak má být taky za co utrácet,aby se host vrátil.Může se stát,že je kyselý pivko,že nedostaneš chleba ke klobáse anebo,že jsou v regále poslední brambůrky.To se opravdu může stát,ale nemělo by se to opakovat.


 • 3. 6. 2010 10:21
  Tomas
  Hospoda

  Dobrý den. Reaguji na předešlé příspěvky týkající se hospody v Žižicích. Samozřejmě, že klesá návštěvnost, to se projevilo snad ve všech hospodách. Lidé už dnes nemají zájem o to, aby měli v obcích svou hospodu, většina jich sedí doma a nemají si v hospodě třeba se svým sousedem co říci, o něčem si vyprávět. V této návaznosti na návštěvnost v tu chvíli klesne i nabídka ze strany hospody. Ale myslím, že by bylo dobré, zhodnotit úplně všechny dotčené strany. Uvítal bych komentář nebo názor i od lidí, kteří hospodu navštěvují pravidelně či skoro pravidelně. A možná by bylo velice zajímavé o tomto tématu diskutovat přímo v hospůdce za účasti ať už odpůrců nebo příznivců. Děkuji.


 • 31. 5. 2010 15:26
  Podrázský Petr ml.
  Hospoda

  Zdravím do Žižic. K té hospodě jen to,že úroveń pohostinství v Žižicích stále klesá a s ní i návštěvnost.Myslím,že je čas na změnu!!!


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

Menu

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.zizice.cz

Registrujte se zde

 

Odkazy

kr-stredocesky.cz

http://zizice.cz/czech-point

http://www.facebook.com/Zizice

http://www.infoslany.cz/

logo-fkzizice.png

Webmaster

Máte-li připomínky ke vzhledu či obsahu webových stránek, prosím kontaktujte

www

jindra@rubes.eu

patička