Diskuzní fórum

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 20. 12. 2007 9:12
  Michaela

  Milý Pytlíku, bez humoru bych bohužel byla protivná asi jako jsi Ty.Jinak co se týče záskoku....stav se večer v hospodě, já Ti vysvětlím co a jak a můžeš za mě zaskakovat právě TY.Jenže to asi nehrozí, co?!Jinak co se týče toho, že se nepodepisujete kvůli závisti, tak to je s prominutím velká blbost.Závidět může druhým akorát ten člověk, co nic nemá, protože radši bude doma sedět na zadku a akorát kritizovat ostatní.
  Dále co se týče vstupu na Silvestra.....zase to asi kritizuje osoba, která není kulturně vzdělaná (max. televizí), tudíž neví za kolik se doopravdy prodávají lístky do divadel.V ceně 170Kč je zahrnut švédský stůl, na kterém bude výběr z gůláše, kuřecích či vepřových řízků, obložených mís, na stolech budou brambůrky, oříšky...plus půlnoční přípitek.Pořád se Ti zdá hodně ta cena?


 • 20. 12. 2007 8:29
  katka

  Ježiš, co tady zase řešíte??? 170,- Kč za silvestra? Nezdá se mi to tolik....naopak, neříkejte, kdo tam bude chtít jít, tak si těch 170,- zaplatí a kdo ne, tak si prostě koupí ten šampus a brambůrky a po půlnoci si zapálí ty prskavky:-) a k tý Vaší diskriminaci a doby komunismu....je to celkem směšný, některé příspěvky si prostě zaslouží vymazat, protože jsem někdy úplně mimo a když už chci něco kritizovat tak se podepíšu!!!!


 • 20. 12. 2007 7:21
  starosta obce
  diskriminace

  Přeji dobrý den,
  vážená Lenko dle mého názoru se nejedná o žádnou diskriminaci. Něktré připomínky nebo dotazy jsem doopravdy nepatří proto jsou a budou mazány a určitě je lepší je v klidu řešit na obci než pořád rozhádávat celé Žižice, které jsou již nyní plné závisti. Prosím vždy o trochu lidskosti ale to je na některé diskutující asi moc. Ještě jeden dotaz a to pro všechny, proč když máme svůj názor se nedokážeme podepsat svým jménem?!!


 • 20. 12. 2007 0:44
  Lenka
  Diskriminace obyvatelstva

  Vážený pane starosto,
  Proč mažete dotazy občanů, kteří mají svůj osobní názor a nechcete jim na ně konkrétně odpovědět, nebo se snad bojíte?
  Připadá mi zdejší doba za léta komunismu...takže ted , když člověk bude mít svůj názor, nebude se to řešit zde, ale u Vás za stolem a beze svědků? To je zvláštní způsob co mi to připomíná...snad za dob komunismu...Vy jste byl dříve komunista, že zde vše napodobujete.
  Děkuji za Váš osobní názor a doufám, že to nesmažete a zachováte se chlapsky.
  Přeji pěkný zbytek dne.
  Demokratka Lenka


 • 19. 12. 2007 21:08
  Lyam
  170,-Kč - vstup

  Tak sám za sebe píši,že na to co tam bude,jak zde bylo psáno je to cena krásná.Obřerstvení formou švédského stolu.A té zimy bych se nebál.Ta cena je na poměry ještě velmi slušná.


 • 19. 12. 2007 19:58
  Slušný občan
  Ta naše hospůdka...

  Vidím to následovně:
  Buď to někdo vezme, kdo o tom něco ví a bude se více méňě snažit, nebo to padne a zase to postupně zaroste.....zchátrá a rozkrade...


 • 19. 12. 2007 19:54
  Nechci být jmenován:-)
  Silvestr za 170,- :-)

  Dobrý večer,
  překvapil mne Silvestr za 170,- to je fakticky drsný...:-)))
  Za tu cenu si může občan koupit šampus a brambůrky a ješte mu zbude na prskavku..:-)
  170,- to je lepší jít do divadla, nebo něco užitečného, ale toto je fakt výsměch:-))
  Jako bonus k tomu ...chřipka na krku, jelikož tam asi nebudete topit...to je góóĺlll:-)


 • 19. 12. 2007 19:07
  pytel
  Pro Michaelu

  Vidim že humor ti neschází ale sklamu tě číst umím.Mohla si to vyrešit i jinym spůsobem třeba záskokem to tě nenapadlo .


 • 19. 12. 2007 18:59
  Člověk
  Mazací panáček

  Pane starosto, proč to mažete? Nechcete snad aby lidé věděli pravdu? Nač je potom nějaké diskusní fórum? Pravda zvítězí!


 • 19. 12. 2007 18:56
  ANONYM
  Hospoda na pytel

  Se nedivím, že holky zdrhaj pryč, když je tu houby kšeft...jo a jinak tam maj pěknou kosu- jak v mrazzáku....to mají z toho tu chřipku...je to tam na kožich a stejně by víc protopili než vydělali a co se týče holubníku...Maj v tom bordel..jednou zavřenou, podruhý otevřeno, kde to jsme? Vlastně , vždyt žijem stále v chaosu a pořádným zmatku je to něco podobného, jak za komančůůůůů...A proč anonymita? Protože jsou lidi pěkně závistiví a hned by kvákali kdo a proč to píše, proto, víte, :-)


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

Menu

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.zizice.cz

Registrujte se zde

 

Odkazy

kr-stredocesky.cz

http://zizice.cz/czech-point

http://www.facebook.com/Zizice

http://www.infoslany.cz/

logo-fkzizice.png

Webmaster

Máte-li připomínky ke vzhledu či obsahu webových stránek, prosím kontaktujte

www

jindra@rubes.eu

patička