Diskuzní fórum

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 11. 5. 2006 9:09
  Lyam
  Fotky

  Chci poprosit o nějaká fota naší vsi:)..protože jak tak koukám, tak jsou tu sice fotky kamionu a vánočního koncertu, ale to, jak vypadá obec tu jaksi chybí. Díky.


 • 24. 4. 2006 16:14
  Starosta Obce
  Poděkování

  Velice děkujeme Všem, kteří se zůčastnli úklidu rybníčku v Žižicích a ostatních prostor. Je ale pravda, že nás mohlo být více - bylo ( 8 dospěláků a 6 mládeže ) zatím nejméně. Proto se neuskutečnilo tolik práce jaká byla představa.


 • 20. 3. 2006 11:27
  Věra Horáková

  Za svobodna jsem se jmenovala Tyksová a do 9 let jsem žila v Žižicích. Uvítala bych aktuální fotografie z dění v obci. Touto formou občas ráda za vzpomínám, tak mě zajímá, jak to tam vypadá dnes. Díky.


 • 14. 3. 2006 8:20
  starosta obce - Moderátor
  tenis - kurty

  Vážení, správcem kurtů nemůže být osoba mladší 18 let.(plná zodpovědnost ,větší majetek). Jiná otázka je starat se o kurty.


 • 10. 3. 2006 20:12
  Michal
  Můj názor na úklid

  Podle mého názoru se obec stará o úklid dobře a děkuji všem co se na něm podílí. Osobně si myslim, že i občané by se o úklid obce měli starat, také alespoň tím, že si uklidí před vlastním prahem a nenechávat vše na obci. Bylo by dobré usměrňovat naše neukázněné spoluobčany, kteří veřejné prostory znečištují!!!


 • 10. 3. 2006 18:52
  Lyam
  Re:Úklid

  S úklidem ve vsi souhlasím s panem starostou.Myslím že po jeho dosazení do funkce se ves hodně změnila.A to výrazně,než za působení minulých starostů!!


 • 10. 3. 2006 13:34
  prejd
  tenis

  karel šnobl se o ně chce starat


 • 10. 3. 2006 7:58
  starosta obce - Moderátor
  Tenisové kurty a úklid.

  Tenisové kurty - Vyjadřuji svůj názor, kurty by byla zajímavá akce ale já jsem stále názoru další starost pro Obec. Zatím se ozval pouze jeden člověk až Vás bude více termíny zastupitelstev jsou známá můžeme zahájit jednání.
  Úklid - musím se domnívat, že obec dělá maximum.Na jarní úklid je zatím brzy. Tato připomínka není férová. Zastávám názor, že musíme začít každý u sebe a zde máme rezervy. Jinak děkuji za připomínky.


 • 9. 3. 2006 15:08
  Karel Šnobl
  Zizice

  Žižice by potřebovaly ty kurty a věčí úklid


 • 7. 3. 2006 7:47
  starosta obce - Moderátor
  jízdní řády

  Krásný den, změny jízdních řádů na Žižicku jsou umístněny v dopravní dostupnosti a ta je v levé liště. V infu OÚ je pouze upozornění na změny ale bez odkazu a časem bude vymazáno.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

Menu

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.zizice.cz

Registrujte se zde

 

Odkazy

kr-stredocesky.cz

http://zizice.cz/czech-point

http://www.facebook.com/Zizice

http://www.infoslany.cz/

logo-fkzizice.png

Webmaster

Máte-li připomínky ke vzhledu či obsahu webových stránek, prosím kontaktujte

www

jindra@rubes.eu

patička