Diskuzní fórum

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 9. 6. 2006 16:30
  Jonas Sevcik
  jzd

  Dobry den,
  Chtel jsem se zeptat jak to videju s tu hruznu zemedelsku rujnou?Toz zbourate to,nebo zde bude eko farma?Ju,chtel som se opítat:zda Nám v obci postavite hypermarket a multikkkino,prej je to moc dobre,jo a nakou dobru hospudku,dakujem a doufam,ze mi odpovíte a nenechate na holickach.dakujem moc


 • 9. 6. 2006 16:23
  Petr Okurka
  Pozemni komunikace

  Vážený pane starosto,
  udelejte nam poradne silnice. me tam porad jezdeju ty traktory z jzd. co stou slavnou stavbou uprostred vsi? kdy to zbouráte? Co ten slavný obchůdek? Kdy si budem moct koupit cerstve pecivo.....? rozhlas taky nic moc:(pořád mi to bzučí u ucha...to je bzučák.....bzzzzz
  Prosim odovezte, dekuji p.Okurka


 • 18. 5. 2006 12:04
  starosta obce - panelová cesta - Moderátor

  Nejprve děkuji za sdělení.
  Panel bude vyrovnán, dále to vyřešíme asi dvěma sloupky. Toto uskutečníme dle času - sloupky dříve.


 • 18. 5. 2006 11:47
  Jan Hlavnička
  Úprava panelové cesty

  Prosím o sdělení, kdy upravíte panelovou cestu k dolní bytovce, auta nám vjíždí na trávník, je zde špatná sjízdnost panelové cesty. Děkuji


 • 17. 5. 2006 13:10
  starosta obce - Rubeš Vratislav - Moderátor
  Diskusní fórum

  Přeji krásný den.
  Velice si vážím Všech, kteří se zůčastňují těchto anket. Nyní jsem, ale docela rozhozený co chtějí říct tím, že starat se o zeleň je zbytečná práce. Tutu práci chceme ještě vylepšovat, proto Vás žádám napište přímo jaké máte výhrady. Nebo si přejete abychom zarostli trávou? Těším se i na případné setkání a moc děkuji za odpověď, která může být ku prospěchu nás všech.


 • 11. 5. 2006 9:09
  Lyam
  Fotky

  Chci poprosit o nějaká fota naší vsi:)..protože jak tak koukám, tak jsou tu sice fotky kamionu a vánočního koncertu, ale to, jak vypadá obec tu jaksi chybí. Díky.


 • 24. 4. 2006 16:14
  Starosta Obce
  Poděkování

  Velice děkujeme Všem, kteří se zůčastnli úklidu rybníčku v Žižicích a ostatních prostor. Je ale pravda, že nás mohlo být více - bylo ( 8 dospěláků a 6 mládeže ) zatím nejméně. Proto se neuskutečnilo tolik práce jaká byla představa.


 • 20. 3. 2006 11:27
  Věra Horáková

  Za svobodna jsem se jmenovala Tyksová a do 9 let jsem žila v Žižicích. Uvítala bych aktuální fotografie z dění v obci. Touto formou občas ráda za vzpomínám, tak mě zajímá, jak to tam vypadá dnes. Díky.


 • 14. 3. 2006 8:20
  starosta obce - Moderátor
  tenis - kurty

  Vážení, správcem kurtů nemůže být osoba mladší 18 let.(plná zodpovědnost ,větší majetek). Jiná otázka je starat se o kurty.


 • 10. 3. 2006 20:12
  Michal
  Můj názor na úklid

  Podle mého názoru se obec stará o úklid dobře a děkuji všem co se na něm podílí. Osobně si myslim, že i občané by se o úklid obce měli starat, také alespoň tím, že si uklidí před vlastním prahem a nenechávat vše na obci. Bylo by dobré usměrňovat naše neukázněné spoluobčany, kteří veřejné prostory znečištují!!!


Menu

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.zizice.cz

Registrujte se zde

Rezervace hřiště

rezervace-hriste.jpg 

Odkazy

kr-stredocesky.cz

http://zizice.cz/czech-point

http://www.facebook.com/Zizice

http://www.infoslany.cz/

domov-slany.png

logo-fkzizice.png

covid73.png

Webmaster

Máte-li připomínky ke vzhledu či obsahu webových stránek, prosím kontaktujte

www

jindra@rubes.eu