Předkolo na kola 2011

V sobotu 7. května se parta 30 lidí rozjela z hřiště v Žižicích přes zahrádky směrem na Drnov – Mlýnek, kde se připojili další cyklisté a mohlo se vyjet dál směrem k Blahotickému rybníku. V okolí Blahotického rybníku byly schovány dva poklady pro malé cyklisty a jeden pro velké cyklisty. I přes důkladné prohledání okolí se nepodařilo jeden poklad najít. Poklad jako již každoročně obsahoval – tašku s pitíčky, tašku se sušenkami (ztracený poklad) a Rum.

Zde došlo na první a zároveň poslední technické problémy, kdy jeden z účastníků zjistil, že má píchlé kolo a proto bylo potřeba bleskově přezout, aby se mohlo pokračovat dále. Nynější cesta vedla v lese podél rybníka do sadů, kde se strmým kopcem v lese pokračovalo mezi poli k panelové cestě, která nás dovedla na k silnici po níž se jelo k odbočce Drnov – bunkr. Kde bylo potřeba zdolat navezenou hlínu, aby bylo možné pokračovat k viaduktu do Podlešína, kde jsme se napojili na cyklostezku a zamířili směr první a zároveň poslední osvěžovna Zvoleněves u hřiště.

Zde se všichni cyklisté osvěžili – větší pivo, menší limonáda nebo nanuk a mohlo se vyrazit pomalu k domovu přes Osluchov, kde se stala první kolize, když jeden z účastníků spadl z kola a sedřel si záda. V Žižicích na hřišti už na cyklisty čekalo osvěžení v podobě limonády, buřtů a pro nejmenší ocenění v podobě čokolády. A v neposlední řadě taky fotbalové utkání Žižice vs. Knovíz, které Žižičtí vyhráli 4:0 a odlepili se tak ode dna tabulky.

fotogalerie

Menu

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.zizice.cz

Registrujte se zde

Rezervace hřiště

rezervace-hriste.jpg 

Odkazy

kr-stredocesky.cz

http://zizice.cz/czech-point

http://www.facebook.com/Zizice

http://www.infoslany.cz/

domov-slany.png

logo-fkzizice.png

Webmaster

Máte-li připomínky ke vzhledu či obsahu webových stránek, prosím kontaktujte

www

jindra@rubes.eu