Vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Nová struktura - Nemazat > Diskuzní fórum

Diskuzní fórum

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 17. 10. 2011 13:23
  Lyam
  zvířectvo

  Občané, řešte důležitější věci a nejdříve začněte sami u sebe než si budete stěžovat, tak se nad sebou raději zamyslete, děkujeme.


 • 16. 10. 2011 19:33
  M.
  Drůbež

  Lidi, starejte se laskavě o sebe a nerejpejte do druhých. Pokuď závidíte, tak si také podnikejte, ale věřte , není to tak jednoduché. M.


 • 14. 10. 2011 17:49
  F.
  Zase ty husy

  Dobrý den,
  chápeme, že obvykle v každé vesnici se vyskytuje drůbež, ale proč tito majitelé nemají husy kus od vesnice?? Hluk by byl podstatně menší a o pachu ani nemluvě. Každý normální podnikatel zvířectva podníká se svým zvířectvem mimo obec a víte proč? Nenarušují tím dalším lidem život ( pach, hluk) . Ani nemluvě o potkanech a krysách v nočních hodinách... Pojďte si na měsíc vyzkoušt bydlení vedle HUS..


 • 14. 10. 2011 17:38
  beze jména
  HUSY

  Pro L. M.
  Osobo, pokuď máte problém s chovem drůbeže a obec Vám nenabízí možnost ji řešit, tak Vám doporučuji se obráťit na ,,obec´´, kde podáte přestupek a pokuď to nepomůže, tak podejte žalobu. Hezký den


 • 13. 10. 2011 7:07
  starosta obce
  Husy

  Přeji krásné ráno,
  tak se nám rok s rokem sešel a máme zde opět případ husy. Před dvěma roky se obec Žižice obrátila na hlavního hygienika Stř. kraje.
  Stav chovu splňuje předepsané nařízení (vyhláška MZE, ČR 136/2004 Sb,- dále zákon č.. 242/2000 Sb,-.
  Ano budu souhlasit, že tento chov je někdy i nepříjemný ale veškeré podmínky pro podlimitní chov je zde splněn.
  K poslední větě o ochráncích. Vážení spolobčané pokud se Vám zdá, že obec Žižice některé věci neřeší, tak se nestyďte a řešte je také samy.
  Vím, že jste čekali fundovanější odpověď ale když vezmu co se dělo kolem kompostu na Drnově, kolik zde bylo kontrol a závěr byl vše v naprostém pořádku.
  V dnešní době si málokdo dovolí něco a zvláště co je vidět dělat, tak aby nesplňoval předpisy a nařízení ČR.


 • 10. 10. 2011 14:42
  L.M.
  husy

  Možná by bylo dobré každému věnovat husu za ten zápach a hluk. Kdo také bydlí v okolí, nebo finanční odškodnění. M.


 • 10. 10. 2011 14:14
  drůbež
  hluk a zápach

  Pane starosto, nedalo by se něco udělat s husami u Jelenů? Je to hrůza bydlet vedle těchto hus a husáků. Je zde strašný zápach a hluk co vydávají. Vám by to nevadilo bydlet vedle tohoto zvířectva a poslouchat každý den kejhání??? Možná by bylo dobré informovat ochránce.


 • 19. 9. 2011 14:51
  starosta obce
  Sečení trávy na Drnově.

  Přeji krásné odpoledne.
  Vážení zde je již všechno v pořádku. Při posledním sečení trávy došlo ze strany obce k nedopatření. Situaci osobně řešil starosta obce s panem Bernáškem starším.


 • 6. 9. 2011 12:37
  Jiří Bernášek.ml.
  Sečení trávy na Drnově

  Nemyslel jsem to špatně,rádi obci pomůžeme, jak už jsem zmínil u zastávky sečeme trávu několikrát do roka.Mě šlo jenom o to, když už v obci sečete ,tak snad není problém ten kousek posekat,když vidíte že to není posekané.:-)))


 • 5. 9. 2011 21:06
  Občan
  RE: Sečení trávy na Drnově

  zdravím Jirko,
  myslíte si, že pokud je pod obcí zaměstnáno několik málo lidí, tak zvládnou posekat 5 obcí a přitom dělat i další práci? Možná by bylo dobré zamyslet se nad tím jaký má obec rozpočet, což lze zjistit na stránkách a poté se zamyslet nad tím, jestli je možné aby všechny obce vypadali podle našich představ. Což by podle vašich představ mělo vypadat jak? Všude a vždy posekaná tráva, neustále prázdné koše, všechny lavičky v excelentním stavu, obecní vývěsky vždy nově natřené... Nevím, co si ještě dokážete vymyslet... Ale vím, že vymyslet co by měla OBEC udělat je jednoduché, zkuste se taky zamyslet jak by jste VY mohli obci při těchto prací pomoci :)