Vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Nová struktura - Nemazat > Diskuzní fórum

Diskuzní fórum

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 9. 6. 2006 16:30
  Jonas Sevcik
  jzd

  Dobry den,
  Chtel jsem se zeptat jak to videju s tu hruznu zemedelsku rujnou?Toz zbourate to,nebo zde bude eko farma?Ju,chtel som se opítat:zda Nám v obci postavite hypermarket a multikkkino,prej je to moc dobre,jo a nakou dobru hospudku,dakujem a doufam,ze mi odpovíte a nenechate na holickach.dakujem moc


 • 9. 6. 2006 16:23
  Petr Okurka
  Pozemni komunikace

  Vážený pane starosto,
  udelejte nam poradne silnice. me tam porad jezdeju ty traktory z jzd. co stou slavnou stavbou uprostred vsi? kdy to zbouráte? Co ten slavný obchůdek? Kdy si budem moct koupit cerstve pecivo.....? rozhlas taky nic moc:(pořád mi to bzučí u ucha...to je bzučák.....bzzzzz
  Prosim odovezte, dekuji p.Okurka


 • 18. 5. 2006 12:04
  starosta obce - panelová cesta - Moderátor

  Nejprve děkuji za sdělení.
  Panel bude vyrovnán, dále to vyřešíme asi dvěma sloupky. Toto uskutečníme dle času - sloupky dříve.


 • 18. 5. 2006 11:47
  Jan Hlavnička
  Úprava panelové cesty

  Prosím o sdělení, kdy upravíte panelovou cestu k dolní bytovce, auta nám vjíždí na trávník, je zde špatná sjízdnost panelové cesty. Děkuji


 • 17. 5. 2006 13:10
  starosta obce - Rubeš Vratislav - Moderátor
  Diskusní fórum

  Přeji krásný den.
  Velice si vážím Všech, kteří se zůčastňují těchto anket. Nyní jsem, ale docela rozhozený co chtějí říct tím, že starat se o zeleň je zbytečná práce. Tutu práci chceme ještě vylepšovat, proto Vás žádám napište přímo jaké máte výhrady. Nebo si přejete abychom zarostli trávou? Těším se i na případné setkání a moc děkuji za odpověď, která může být ku prospěchu nás všech.


 • 11. 5. 2006 9:09
  Lyam
  Fotky

  Chci poprosit o nějaká fota naší vsi:)..protože jak tak koukám, tak jsou tu sice fotky kamionu a vánočního koncertu, ale to, jak vypadá obec tu jaksi chybí. Díky.


 • 24. 4. 2006 16:14
  Starosta Obce
  Poděkování

  Velice děkujeme Všem, kteří se zůčastnli úklidu rybníčku v Žižicích a ostatních prostor. Je ale pravda, že nás mohlo být více - bylo ( 8 dospěláků a 6 mládeže ) zatím nejméně. Proto se neuskutečnilo tolik práce jaká byla představa.


 • 20. 3. 2006 11:27
  Věra Horáková

  Za svobodna jsem se jmenovala Tyksová a do 9 let jsem žila v Žižicích. Uvítala bych aktuální fotografie z dění v obci. Touto formou občas ráda za vzpomínám, tak mě zajímá, jak to tam vypadá dnes. Díky.


 • 14. 3. 2006 8:20
  starosta obce - Moderátor
  tenis - kurty

  Vážení, správcem kurtů nemůže být osoba mladší 18 let.(plná zodpovědnost ,větší majetek). Jiná otázka je starat se o kurty.


 • 10. 3. 2006 20:12
  Michal
  Můj názor na úklid

  Podle mého názoru se obec stará o úklid dobře a děkuji všem co se na něm podílí. Osobně si myslim, že i občané by se o úklid obce měli starat, také alespoň tím, že si uklidí před vlastním prahem a nenechávat vše na obci. Bylo by dobré usměrňovat naše neukázněné spoluobčany, kteří veřejné prostory znečištují!!!