Rozestavěné a opuštěné budovy

Největší problém v našich obcí nám dělá rozestavěná budova v obci Žižice. Jedná se o budovu, kterou stavělo JZD Žižice s přispěním OÚ Žižice. Tato budova je již majetkem OÚ Žižice. Dlouhá léta o ni měl zájem podnikatel z Prahy na hotová jídla na letiště.                                                         V roce 2003 projevila jistá pani, která tuto budovu koupila 30. srpna 2004. Měú Slaný stavební odbor požaduje po této pani nové stavební povolení. Docela se táhnou některá vyjádření, ale je velký příslib, že dokonce letních prázdnin 2005 bude toto stavební povolení vydáno.Potěšující informace stavební povolení je již vydáno s datem 3.8. 2005 , nyní se již čeká na nabytí právní moci a stavba deseti letí bude moci hurá začít.

Nyní je konec března 2006 a na stavbě je klid. Obec počká do začátku dubna a pak vyzve majitelku k jednání jak bude pokračovat. Věříme, že každým dnem vypuknou práce na této budově.

Je září 2006 a pozor práce na přestavbě této budovy se pomalu začínají rozjíždět. Tak budeme věřit, že dojde ke skrášlení vzhledu návse v obci Žižice.

 

Je leden 2008 a spodní část je již téměř hotova. Na celé stavbě jsou již namontována nová plastová okna. Ke stavbě jsou přivedena veškeré inžinýrské sítě ( voda, plyn a elektro).

Budová vypadá takto: 

ZOD

ZOD

 
     

ZOD

ZOD

     

Vojenský areál Vítov 
tento objekt obec dostala bezplatně v roce 2000 s omezujícími podmínkami. V roce 2004 jsme tyto podmínky vyřešili s Ministerstvem obrany ČR. Okamžitě byl zahájen prodej tohoto objektu přes realitní kancelář.  V měsíci květen 2005 došlo k prodeji celého tohoto areálu společnosti HALBOS, s.r.o. Za cenu která byla ujednána a to 2,400.000,-Kč. 

Budova vypadá takto:

Vojenský areál Vítov

Menu

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.zizice.cz

Registrujte se zde

Rezervace hřiště

rezervace-hriste.jpg 

Odkazy

kr-stredocesky.cz

http://zizice.cz/czech-point

http://www.facebook.com/Zizice

http://www.infoslany.cz/

domov-slany.png

logo-fkzizice.png

Webmaster

Máte-li připomínky ke vzhledu či obsahu webových stránek, prosím kontaktujte

www

jindra@rubes.eu