Drobečková navigace

Úvod > Pro lidi > Aktuality > Oprava vozovky na Pražské a kruhového objezdu

Oprava vozovky na Pražské a kruhového objezduStředočeský kraj zahájí opravu páteřní slánské komunikace 6. dubna s předpokládaným ukončením do 25. května letošního roku. Oprava bude probíhat po etapách. Řidiči by měli počítat při své cestě s časovou prodlevou stejně tak cestující městské hromadné dopravy. Provoz bude řízen semafory. 

 

Oprava kruhové objezdu a Pražské ulice

 

Po dlouhých přípravách oznámil vlastník silnice ulice Pražská, kterým je Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, termín zahájení opravy této komunikace. Spolu s Pražskou bude opraven také kruhový objezd v ulici U Brodu.  Oprava bude probíhat po etapách v termínu od 6. dubna nejpozději do 25. května tohoto roku. Pražská i kruhový objezd budou uzavřené částečně a provoz bude řízen semafory.

 

Kruhový objezd a Pražská ulice až k železničnímu přejezdu budou uzavřené částečně tj. průjezd bude možný, ale bude řízen semafory. Řidiči by tak měli počítat při své cestě s časovou prodlevou stejně tak cestující městské hromadné dopravy. Termíny jednotlivých etap jsou plánované následovně:

 

I. etapa  6. 4. až 20. 4. 2021

II. etapa 21. 4. až 5. 5. 2021

III. etapa 6. 5. až 14. 5. 2021

IV. etapa 15. 5. až 25. 5. 2021

 

Autobusy veřejné dopravy budou po Pražské projíždět s omezením. Cestující by tak měli počítat s časovou prodlevou. V čase tisku tohoto časopisu bylo s organizátorem dopravy – společností Integrovaná doprava Středočeského kraje domluveno, že: v rámci I. a II. etapy bude dočasně zrušena zastávka autobusů „Pražská (hotel Praha)“. Cestující pro nástup/výstup budou moci využít autobusové nádraží nebo zastávku „Slaný, železniční zastávka předměstí“. Po dobu III.  a IV. etapy bude dočasně zrušena zastávka „Slaný, železniční zastávka předměstí“. Cestující budou moci využít pro svůj nástup/výstup zastávku „Pražská (hotel Praha)“ anebo autobusové nádraží. Zastávka v ulici Netovická bude sloužit pouze pro linku 456 (Pozor! Linka Slaný – Praha nebude zajíždět do Netovické ulice!).

 

Přehled jednotlivých etap včetně dopravního značení naleznete na webových stránkách města na adrese www.meuslany.cz

Odkazy

 

Převzato ze stránek meuslany.cz