Drobečková navigace

Úvod > Pro lidi > Černé skládky na Žižicku

Černé skládky na Žižicku

Ptáme se proč jsme tak bezohlední k naší přírodě. Procházeli jsme okolí Žižicka a množství černých skládek je hrozné.

První snímky jsou pořízeny z již dvakrát uklizeného místa nad Luníkovem směr na Hobšovice.

Pár snímků je vyfocených z místa bývalého letiště na Osluchově.

Nejhorší pohled je na silnici směr kasárna Drnov - příjezd směr Žižice -Zvoleněves. Zde nám asi řádí některá stavební firma, která si zde dělá skladiště. Dále se zde skladují plasty a další věci z rozebraných vozidel, které neberou ve sběrnách. Nejhorší pohled je na místo, kde býval psinec.

Poslední foto je pořízeno z druhé strany příjezdu ke kasárnám a to směr Slaný - Drnov.

Toto jsou nejhorší místa černých skládek. Ale místa, která jsme nefotili jsou škarpy v okolí Žižicka, která vypadají až strašlivě. Závěrem se ptáme - takto se chovají lidé !!!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přeji dobrý den,

ve dnech 3. a 4. dubna 07 provedla obec Žižice úklid nepořádku po škarpách na Žižicku. Je až neuvěřitelné jací jsme bordeláři. Letos byl napěchovaný velký valník za traktorem. Prosíme lidé budíček příroda se nám musí pomstít.

foto napěchovaného bordelu na valníku :

valník nepořádku

 

valník nepořádku

 

valník nepoøádku

 

více fotografií

Vážení po delší době se opět ozýváme - celkem se v našich obcí trochu situace zlepšila ale samostatnou kapitolou je komunikace k areálu kasáren příjezd od obcí Žižice a Zvoleněves. Zde je neskutečná skládka všeho možného - raději nedáváme foto - neskutečná ostuda všech nám nadřízených - samé keci a žádně skutky - tak sned se jednou dočkáme.