Drobečková navigace

Úvod > Pro lidi > Napsali o Žižicku > Maxův memoriál vybrakovali Zloničtí

Maxův memoriál vybrakovali Zloničtí

6.7.2009

Žižice - Memoriál Miloslava Maxy v Žižicích dokonale ovládli hráči Zlonic. Vyhráli vše, co se dalo.

Pořadatelé před začátkem jednoho z nejstarších turnajů museli řešit absenci celku Ahold Klecany, trio Žižice, Klobuky a Zlonice si tudíž zahrálo spolu dvoukolově.

Zloničtí ztratili pouze ve svém prvním utkání, když remizovali se Žižicemi 1:1. V odvetě je porazili 3:1 a ještě snadněji se vypořádali s Klobuky, které zdolali 4:0 a 2:0.

Zloničtí disponují dvěma výbornými gólmany -  Kopeckým a Švarcem. Do brány se postavil prvně jmenovaný a za svoje výkony byl odměněn cenou pro nejlepšího gólmana. Švarce se naopak trenéři zařadili do útoku a s pěti góly se stal nejlepším střelcem! Ještě cennější asi je pro něj skutečnost, že třikrát pokořil svého strýce v klobucké bráně Kostku.

Aby toho nebylo málo, nejlepším hráčem turnaje vyhlásili pořadatelé dalšího zlonického borce Wimera.

Druhé místo zi zajistili domácí hráči, kteří k remíze se Zlonicemi přidali i výhru nad Klobuky, které skončily poslední. K lepšímu umístění jim nepomohlo ani vítězství nad Žižicemi.

Výsledky. SK Zlonice - Žižice 1:1 (Demeter - Kováč), 3:1 (Švarc 2, Demeter - Kováč) - Klobuky 4:1 (Švarc 2, Koukolíček, Demeter  - Říčka), 2:0 (Švarc, J. Beránek). FK Žižice - Sokol Klobuky 2:0 (Grünwald, Kováč), 0:3 (Kříž, Říčka, Malinský) .

1. Zlonice    4 3 1 0  10:3  10

2. Žižice      4 1 1 2    4:7   4

3. Klobuky   4 1 0 3    4:8  1

autor: Jiří Nagy
převzato ze stránek: http://kladensky.denik.cz/fotbal_region/zizicezelonice20090706.html