Drobečková navigace

Úvod > Obec > Fotogalerie akcí > Uskutečněné akce 2012 > Ples Žižicka 2012

Ples Žižicka 2012

Vážení opět se nám sešel rok s rokem a je tady VII. Ples obcí Žižicka. Nejprve se omlouváme všem na které se letos nedostalo, ale všichni víme, že ve Vítově je velmi omezená kapacita a nechat vstupenky na poslední týden před plesem je hazard, že vstupenky již nebudou. Tak neváhejte a v příštím roce si objednejte vstupenky na obci hned po novém roce.

Stejně jako loni nám hrála kapela KREDIT, a opět to neměla chybičku. V letošních silných mrazech jsme vynechali naši oblíbenou mašinku, kdy se skáče do okna motorestu. Novinkou bylo povídání u trnkového keře před motorestem, bylo kouzelné vyjít z motorestu do mrazů a spatřit krásný mrazivý vzdušný opar.

Na 21 hodinu bylo připraveno vystoupení dětí ze Studia Jitka pod vedením naší paní místostarostky, které bylo na jedničku. Před půlnocí byla vylosována bohatá tombola, kde došlo k telefonickému spojení se sousedním starostou, když jeho syn vyhrál plastovou popelnici.

Až do tří hodin ráno jsme se příjemně bavili, tancovali, paňákovali a domů se nám moc nechtělo. Závěrem věříme, že se letošní ples povedl a těšíme se na VIII. Ples obcí Žižicka. Děkujeme Vám všem za účast.

Fotogalerie