Vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Nová struktura - Nemazat > Diskuzní fórum

Diskuzní fórum

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 28. 6. 2010 14:22
  starosta obce - Moderátor
  Žižická hospůdka

  Přeji dobré odpoledne,
  dnes 28. 6. 2010 se uskutečnilo jednání s vedením obce Žižice a pronajímatelkou Žižické hospůdky - důvod schůzky byl žalostný stav provozu.
  Jednání bylo velmi vstřícné a během 14 dnů by se měla úroveň hospůdky dostat na služby, které zde byli v měsíci březen 2010. Pokud se tak nestane proběhne další schůzka a potom bude obec postupovat dle OZ 06/2010.
  Tak budeme věřit v lepší zítřky - děkujeme.


 • 22. 6. 2010 22:59
  P.Petr ml.
  Hospoda

  Zdravím do Žižic.Milý Jardo,takhle jsem se už dlouho nezasmál.Až napíšeš zase neakej vtip, tak k tomu prosím přidej i vysvětlení toho problému s globálním charakterem,diky.


 • 22. 6. 2010 0:06
  JARDA
  HOSPUDKA

  Dobrý den,k tématu hospoda když tedy řešíte poslední bramburky......což je problém globálního charakteru!!!Podívejte jse jiných restauračních zařízení a porovnejte.Muj názor je že v hospudce v Žižicích kde jse mimochodem i velmi dobře najíte je DOBŘE.HEZKÝ DEN PŘEJI


 • 3. 6. 2010 23:20
  Podrázský Petr ml.
  Hospoda

  Zdravím do Žižic.Nejsem odpůrce ani příznivec,pouze občasný návštěvnik.To, že návštěvnost klesá ve všech hospodách o tom každý ví,ale když už někdo do hospody(jakékoli)přijde,chce tam něco utratit.A tak má být taky za co utrácet,aby se host vrátil.Může se stát,že je kyselý pivko,že nedostaneš chleba ke klobáse anebo,že jsou v regále poslední brambůrky.To se opravdu může stát,ale nemělo by se to opakovat.


 • 3. 6. 2010 10:21
  Tomas
  Hospoda

  Dobrý den. Reaguji na předešlé příspěvky týkající se hospody v Žižicích. Samozřejmě, že klesá návštěvnost, to se projevilo snad ve všech hospodách. Lidé už dnes nemají zájem o to, aby měli v obcích svou hospodu, většina jich sedí doma a nemají si v hospodě třeba se svým sousedem co říci, o něčem si vyprávět. V této návaznosti na návštěvnost v tu chvíli klesne i nabídka ze strany hospody. Ale myslím, že by bylo dobré, zhodnotit úplně všechny dotčené strany. Uvítal bych komentář nebo názor i od lidí, kteří hospodu navštěvují pravidelně či skoro pravidelně. A možná by bylo velice zajímavé o tomto tématu diskutovat přímo v hospůdce za účasti ať už odpůrců nebo příznivců. Děkuji.


 • 31. 5. 2010 15:26
  Podrázský Petr ml.
  Hospoda

  Zdravím do Žižic. K té hospodě jen to,že úroveń pohostinství v Žižicích stále klesá a s ní i návštěvnost.Myslím,že je čas na změnu!!!


 • 31. 5. 2010 12:18
  Krakeš Jan
  Hospoda

  Dobrý den,
  chtěl bych se zeptat co se děje s naší hospodou??


 • 11. 5. 2010 11:06
  starosta obce - Moderátor
  Vítov - kontejnery

  Přeji dobré poledne,
  bylo zjištěno, že se jedná o podnikatelské kontejnery, které si objednala společnost Dryfruit Vítov. Došlo ke špatnému složení těchto nádob. Během pondělka bylo vše vyřešeno.
  S pozdravem starosta.


 • 9. 5. 2010 9:20
  starosta - Moderátor
  Vítov - kontejnery

  Přeji krásné nedělní dopoledne,
  tak jsem byl obhlédnout kontejnery ve Vítově. Nevím co tam dělají ale mají nalepeny podnikatelské nálepky od BECU Lovosice.
  Zítra tuto situaci pořeším s vedením společnosti. Jinak děkuji za upozornění.


 • 7. 5. 2010 8:32
  Zuzana
  kontejnery

  Dnes vyložené černé kontejnery u vrat p.Pokorného Vítov-proč nejsou u ostatních a k čemu jsou určeny? Děkuji