Vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Nová struktura - Nemazat > Diskuzní fórum

Diskuzní fórum

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 4. 8. 2006 17:01
  Rochl J.
  kurty

  Souhlasím s vámi:)


 • 4. 8. 2006 17:00
  Rochl J.
  re:pohostinství

  Já si myslím,že zas nemáte úplnou pravdu s tím.Hospoda se přestěhuje zhruba o 50 m dále,což zase není takový rozdíl.Takže ožralové a spol. je jedno,jestli budou chodit o 50 m dál,či blíž.


 • 4. 8. 2006 14:44
  anon
  nové pohostinství

  Pane starosto, nejsem si z Žižic, ale mám tady známé, ale udělat pohostinství ve středu obce je blbost a je jen pro jednu stranu lidí. Dokážete si představit, jaký může být tady binec (ožralové, popřípadě nějaká zábava-hudba atd.) ve večerních a pozdních hodinách? Když k tomu dojde (což je víc jak pravděpodobné), myslím že okolní lidé Vám budou děkovat za ničím nerušený spánek. Radši kdyby jste z toho udělali potraviny - to je užitečné pro všechny!


 • 1. 8. 2006 16:18
  Krakeš Jan
  tenisové kurty

  Tak s panem starostou jsem už mluvil a hezky jsme si popovídali!!!


 • 1. 8. 2006 7:13
  starosta Obce
  tenisové kurty

  Vybrat správné místo? Základy za velkou budovou v Žižicích již nejsou obce.Tak by se dalo uvažovat o spodním hřišti u sportovního areálu. Tento pozemek je církevní byl by tam asi problém ale vše se dá řešit.


 • 31. 7. 2006 23:24
  Krakeš Jan
  tenisové kurty

  Jo to máte pravdu kdo by se o to staral. Máte pravdu i s tim hřištětem kdyby nezapršelo, tak by se na tom nedalo hrát!!!Možná by se tu kurty ani nevyplatili. Jo a kdyby jste je chctěli udělat, tak na jakym místě by mě zajímalo?? zatim nashle..


 • 31. 7. 2006 12:12
  starosta obce - Moderátor
  tenisové kurty

  Znovu musím reagovat stejně. Bubu souhlasit, že by to bylo dobré mít tenisové, volejbalové hřiště. Kdo se o ně ale bude starat, sportovci tomu nevěřím. Obec nepřichází v úvahu.Při těchto vedrech se nenašel žádný sportovec, který by se staral o zelévání. Ještě, že zapršelo jinak bylo po trávníku!! Problém čas a chuť se o něco starat je velký problém.Termíny zastupitelstva jsou známá a jsou veřejnosti přístupná.Nebráním se vybudování takového areálu ale ???. Rád se s tebou sejdu - děkuji za podepsání.


 • 30. 7. 2006 20:49
  Krakeš Jan
  tenisové kurty!!!

  No supr já chci taky tenisovcé kurty!! Už je začnětě dělat už chci hrát já pořád nechci jezdit do Zvoliku, chtělo by to vlastní!!! Tak zatim...


 • 21. 6. 2006 12:54
  starosta obce - Moderátor
  nadměrný hmyz, ZOD Žižice a pozemní komunikac

  Děkuji za příspěvky.
  Budu se, ale domnívat, že by bylo dobré se sejít osobně a řešit Vaše názory v klidu a ne přes Obecní stránky.
  Děkuji za pochopení a budu věřit, že příjdete na osobní jednání. Sejít se můžeme kdekoliv.


 • 9. 6. 2006 16:36
  Martina Píchalová
  nadměrný hmyz

  V tomto měsíci jsem zaregistrovala velmi nadměrný roje hmyzu, jakožto komáry, masarky, ovády a další odpuzující havěti doufám, že tuto odpornou havět vypudíte z Naší krasne vsi. Tim ulehčíte nejen mě, ale i sobě a hlavně dětem. Už mě nebaví se stále drápat, kde mozně po těle a poslouchat nadměrný hukot této havěti.....