Vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Nová struktura - Nemazat > Diskuzní fórum

Diskuzní fórum

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 10. 3. 2006 18:52
  Lyam
  Re:Úklid

  S úklidem ve vsi souhlasím s panem starostou.Myslím že po jeho dosazení do funkce se ves hodně změnila.A to výrazně,než za působení minulých starostů!!


 • 10. 3. 2006 13:34
  prejd
  tenis

  karel šnobl se o ně chce starat


 • 10. 3. 2006 7:58
  starosta obce - Moderátor
  Tenisové kurty a úklid.

  Tenisové kurty - Vyjadřuji svůj názor, kurty by byla zajímavá akce ale já jsem stále názoru další starost pro Obec. Zatím se ozval pouze jeden člověk až Vás bude více termíny zastupitelstev jsou známá můžeme zahájit jednání.
  Úklid - musím se domnívat, že obec dělá maximum.Na jarní úklid je zatím brzy. Tato připomínka není férová. Zastávám názor, že musíme začít každý u sebe a zde máme rezervy. Jinak děkuji za připomínky.


 • 9. 3. 2006 15:08
  Karel Šnobl
  Zizice

  Žižice by potřebovaly ty kurty a věčí úklid


 • 7. 3. 2006 7:47
  starosta obce - Moderátor
  jízdní řády

  Krásný den, změny jízdních řádů na Žižicku jsou umístněny v dopravní dostupnosti a ta je v levé liště. V infu OÚ je pouze upozornění na změny ale bez odkazu a časem bude vymazáno.


 • 6. 3. 2006 18:31
  Lyam
  Dopravní dostupnost

  Zdravím,chci se jen zeptat:u změny dopravní dostupnosti je to jak?Kde to mám najít?Vypadá to,jako by jste tam chtěli umístit odkaz,ale asi se to nezdařilo.Díky za odpověď.


 • 2. 2. 2006 7:37
  starosta obce - Moderátor
  Stránky obce

  Přeji krásný den ze ŽIŽICKA.
  Děkuji za poslední náměty, jsme Obecní stránky tak prosím o konkrétní náměty. Jinak si vážím všech připomínek ale poslední dotazy jsem vymazal.

  Děkuji za pochopení.


 • 4. 1. 2006 16:12
  starosta obce - Moderátor
  Tenisové kurty.

  Velice se omlouvám, že reaguji až nyní ale čekal jsem zda se neozvete osobně.
  Nemám nic proti kurtům, ale jedná se o nemalou investici nejhorší je kdo se o ně bude dlouhodobě starat. Na krátkou dobu a po novotě v tom nebude problém. Velice se ale obávám, že pak se o kurty bude starat obec a to nepřichází v úvahu.Již nyní nás dosti zaměstnává sportovní areál v Žižicích.


 • 4. 1. 2006 7:52
  starosta Obce - Moderátor
  silnice

  Přeji krásný den.
  Silnice jsou obecní a budu s Vámi částečně souhlasit, bylo toho sněhu více,nýní nám marodí pan Turbák. Jsem rád,že nám nyní vyšel vstříc pan Linda a protahuje nám obecní komunikace.Věřím,že příště bude situace lépe zvládnutá. Rád se s Vámi sejdu,abychom tuto problematiku mohli probrat osobně. Děkuji a těším se na setkání.


 • 3. 1. 2006 16:00
  Lyam
  Silnice

  Ahoj,chtěl bych se zeptat,čí jsou místní silnice v obci.Protože když napadlo tolika sněhu,tak to byla dobrá klouzačka,bylo to jen uhlazené.Díky za odpověď.